אודות

נוירוכירורג מומחה גידולי מוח וחוט שידרה

פרופ' רפפורט, נוירוכירורג, מומה בנוירוכרורגיה לגידולי מוח וחוט השידרה.

פרופ' רפפורט, נוירוכירורג, הינו בעל תואר ברפואה מאוניברסיטת פנסילבניה בארה"ב ובעל תואר בפילוסופיה ופיזיקה מאוניהרסיטת קולומביה בשבניו-יורק. את התמחותו בכירורגיה עבר בבית החולים קולומביה-פרזביטריאן שבניו-יורק ואת התמחותו בנוירוכירורגיה וגידול מוח עבר במרכז לרפואה NYU שגם הוא ממוקם בניו יורק. לפרופ' רפפורט תחומי עניין שונים ומיוחדים בהם הוא מומחה ועוסק וביניהם גידול מוח וחוט שידרה וניתוחים לכאבים המופיעים בפנים. ניתוחי היפופיזה, אקוסטיק נוירומה.

פרופ' רפפורט, נוירוכירורג מומחה, כיהן כנשיא של האיגוד הישראלי לנוירוכירורגיה, סגן כבוד של הנשיא הארגון העולמי לנוירוכירורגיה, וחבר בוועדות הוראה ואטיקה של האיגוד האירופאי לנוירוכירורגיה. הוא חבר באיגודים רבים נוספים העוסקים בתחומו.

משנת 1989 הוא מנהל את המחלקה לנוירוכירורגיה, בתפקיד נוירוכרורג במרכז רפואי רבין (בית החולים בילינסון ושניידר) ופרופ' נוירוכירורג חבר קליני בפקולטה לרפואה שבאוניברסיטת תל-אביב.

כנוירוכירורג עסק במחקרים הרבים הקשורים לטיפולים בגידול מוח וחוט שידרה, חבלות ראש ובטיפולים שונים הבאים למנוע התקבצויות של כלי דם מוחיים לאחר דימום תת-עכבישיים. במעבדה השתתף, נוירוכירורג, בפיתוח מכשיר למדידה שאינה פולשנית ללחת תוך גולגולתי, במנגנון של כאב בפנים ובפיזיולוגיה של אוטמים מוחיים.

פרופ' רפפורט, נוירוכרורג, מבצע ניתוחי גידול מוח וניתוחי חוט שידרה פרטיים ודרך חברות ביטוח בבתי חולים אסותא והרצליה מדיקל סנטר.

לדף הבית של פרופ' רפפורט, נוירוכירורג, במרכז רפואי הרצליה: